|
|
| ||||||||
GRUPA C - TABELA PO RUNDZIE 8
Mce | N | Zawodnik | Rank | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 3 | Laskowski Filip | 1692 | UKS Rotmistrz MAT Premium Grud | 7.5 | 29.5 | 38.5 | 35.0 | |
2 | 45 | Rogala Bogusław | 1000 | Kraków | 6.5 | 27.5 | 37.5 | 29.0 | |
3 | 27 | Schone Thomas | 1568 | SC 1911 Grossroehrsdorf | 6.0 | 29.5 | 41.0 | 28.0 | |
4 | 42 | Oparin Illia | 1000 | Arhangelsk | 6.0 | 29.0 | 39.0 | 31.0 | |
5 | 32 | Bator Wojciech | 1400 | Tarnów | 6.0 | 26.0 | 34.5 | 25.5 | |
6 | 30 | Tracz Agnieszka | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 5.5 | 29.5 | 39.0 | 26.0 | |
7 | 11 | Chmiel Marcin | 1600 | MLKSz Myślenice | 5.5 | 28.5 | 38.0 | 26.0 | |
8 | 33 | Klimczyk Jarosław | 1600 | Zachęta Kraków | 5.0 | 28.0 | 37.0 | 22.5 | |
9 | 39 | Kaczmarek Michał | 1000 | Poznań | 5.0 | 27.5 | 36.5 | 23.5 | |
10 | 26 | Tyrka Marcin | 1600 | MDK Bochnia | 5.0 | 26.0 | 36.0 | 23.5 | |
11 | 44 | Rochev Evgeniy | 1000 | DSS5 Arhangelsk | 5.0 | 24.0 | 33.0 | 21.0 | |
12 | 5 | Łanoszka Tadeusz | 1609 | Łazany | 5.0 | 23.0 | 30.5 | 20.0 | |
13 | 1 | Wróbel Aneta | 1755 | Zelmer Rzeszów | 5.0 | 22.5 | 31.5 | 19.0 | |
14 | 7 | Dulat Justyna | 1600 | KS Korona Kraków | 5.0 | 20.5 | 29.0 | 23.0 | |
15 | 16 | Mirski Michał | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 4.5 | 26.5 | 34.0 | 21.0 | |
16 | 4 | Rożycka Justyna | 1675 | Victoria Kielce | 4.5 | 25.5 | 32.5 | 20.0 | |
17 | 2 | Kacprzyk Kaja | 1751 | Orzeł Rudnik | 4.5 | 23.5 | 31.5 | 19.5 | |
18 | 24 | Szubartowski Sebastian | 1600 | Stalowa Wola | 4.5 | 21.5 | 27.0 | 15.0 | |
19 | 14 | Łabuzek Tadeusz | 1600 | Kraków | 4.0 | 28.5 | 38.5 | 25.0 | |
20 | 6 | Nalichowski Sebastian | 1667 | Bochnia | 4.0 | 28.0 | 35.0 | 23.0 | |
21 | 19 | Olkuski Tadeusz | 1600 | Krakowski Klub Szachistów | 4.0 | 24.5 | 31.5 | 18.5 | |
22 | 23 | Rempel Antoni | 1600 | Tychy | 4.0 | 24.0 | 31.5 | 17.5 | |
23 | 9 | Marczuk Anna | 1600 | Krakowski Klub Szachistów | 4.0 | 23.0 | 29.0 | 22.5 | |
24 | 41 | Majka Wojciech | 1000 | Kraków | 4.0 | 22.5 | 30.0 | 16.0 | |
25 | 40 | Kruk Ryszard | 1000 | Toruń | 4.0 | 21.5 | 29.0 | 14.0 | |
26 | 35 | Rykała Łukasz | 1400 | Pafama PTC Pabianice | 4.0 | 19.5 | 24.5 | 14.0 | |
27 | 18 | Nowak Łukasz | 1600 | Kraków | 3.5 | 22.5 | 28.2 | 16.5 | |
28 | 8 | Kramarczyk Karolina | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 3.5 | 20.5 | 27.0 | 11.0 | |
29 | 34 | Mirski Roman Jr | 1400 | Bochnia | 3.5 | 20.0 | 27.0 | 16.5 | |
30 | 13 | Jastrzębski Adrian | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 3.5 | 18.5 | 24.5 | 13.5 | |
31 | 29 | Lesman Karol | 1409 | Caissa Amsterdam | 3.0 | 25.5 | 35.0 | 19.0 | |
32 | 10 | Murawko Julia | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 3.0 | 21.5 | 28.5 | 12.0 | |
33 | 43 | Pismerov Vasily | 1000 | Moskwa | 3.0 | 20.0 | 26.2 | 18.0 | |
34 | 25 | Trębala Józef | 1600 | UKS Turbia | 3.0 | 19.0 | 27.5 | 9.0 | |
35 | 15 | Majchrowicz Jan | 1600 | KKSz Kraków | 3.0 | 18.5 | 24.5 | 17.0 | |
36 | 17 | Mirski Roman | 1600 | Bochnia | 3.0 | 17.0 | 23.0 | 8.0 | |
37 | 12 | Gajewski Patryk | 1600 | MDK Bochnia | 2.5 | 24.0 | 32.5 | 13.0 | |
38 | 36 | Gerntke Holger | 1333 | SC 1911 Grossroehrsdorf | 2.5 | 22.0 | 29.0 | 12.5 | |
39 | 22 | Putyra Mateusz | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz | 2.5 | 21.7 | 28.2 | 13.0 | |
40 | 20 | Ostałowski Eugeniusz | 1600 | Kraków | 2.5 | 20.0 | 27.5 | 12.5 | |
41 | 28 | Nalichowski Bogdan | 1458 | Bochnia | 2.0 | 19.5 | 24.5 | 8.0 | |
42 | 38 | Dudek Damian | 1000 | Kraków | 2.0 | 19.0 | 24.5 | 6.0 | |
43 | 21 | Pater Kazimierz | 1600 | Krakowski Klub Szachistów | 2.0 | 18.0 | 24.0 | 14.5 | |
44 | 31 | Babiuch Michał | 1400 | Dworek Białoprądnicki | 0.0 | 24.0 | 30.0 | 0.0 | |
45 | 37 | Bednarczyk Jakub | 1000 | ZSŁ Kraków | 0.0 | 18.5 | 24.0 | 0.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 24.12.2008, godz. 11:01
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl