|
|
| ||||||||
GRUPA B - TABELA PO RUNDZIE 2
Mce | N | Zawodnik | Rank | Fed | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 7 | Barski Radoslaw | 2070 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 13 | Krasiewicz Robert | 2047 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 16 | Efinowicz Michal | 2043 | POL | Pogoń Oleśnica | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 19 | Nowak Malgorzata | 2022 | POL | Pocztowiec Poznań | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 20 | Lach Aleksandra | 2021 | POL | UKS Czarny Koń Olkusz | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 24 | Krajewicz Pawel | 2004 | POL | MCK Aleksandrów Kujawski | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 59 | Hauschild Mateusz | 1843 | POL | MKS MOS Wieliczka | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 89 | Dworak Leszek | 1692 | POL | PUKS Karolina Tarnów | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 120 | Prygodzicz Piotr | 1800 | POL | Przeciszów | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
10 | 11 | Pipala Janusz | 2055 | POL | JKSR Start-Simet Jelenia Góra | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | |
10 | 12 | Noga Jozef | 2054 | POL | TĘCZA Tarn. Góry | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | |
10 | 14 | Chlebus Roman | 2046 | POL | Jarosław | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | |
10 | 28 | Grzesik Norbert | 1969 | POL | MGLKS Parnas Oława | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | |
14 | 1 | Braschi Giancarlo | 2098 | ITA | Rzym | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
14 | 8 | Alekberovas Anaras | 2069 | LTU | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | ||
14 | 10 | Muc Marcin | 2057 | POL | Polonia Przemyśl | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
14 | 26 | Blasiak Miroslaw | 1997 | POL | AKS Mikołów | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
14 | 30 | Wasik Piotr | 1956 | POL | KS Korona Kraków | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
14 | 63 | Lorek Milosz | 1834 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
20 | 2 | Kumor Lukasz | 2096 | POL | KS Korona Kraków | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | |
21 | 3 | Czernicki Bogdan | 2082 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
21 | 6 | Lach Piotr | 2077 | POL | UKS Czarny Koń Olkusz | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
21 | 22 | Kaczor Bogusław | 2015 | POL | MLKSz Myślenice | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
21 | 42 | Rogalski Krzysztof | 1924 | POL | ŁKS Szach-Centrum Łódź | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
21 | 127 | Zajac Mateusz | 1800 | POL | MKS MOS Wieliczka | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
26 | 9 | Staroszczyk Mateusz | 2061 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 1.5 | 0.0 | 2.0 | 2.5 | |
26 | 21 | Zadlo Tomasz | 2019 | POL | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubels | 1.5 | 0.0 | 2.0 | 2.5 | |
26 | 67 | Gluszko Monika | 1823 | POL | MKS Polonia Warszawa | 1.5 | 0.0 | 2.0 | 2.5 | |
29 | 18 | Pietocha Pawel | 2032 | POL | UKS MDK Radom | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
29 | 34 | Sajtyna Krzysztof | 1951 | POL | Kielce | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
29 | 37 | Damian Stanislaw | 1938 | POL | KS Korona Kraków | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
29 | 44 | Kowalska Sara | 1923 | POL | Pocztowiec Poznań | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
29 | 62 | Ostrowska Dominika | 1836 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
29 | 66 | Reichel Lukasz | 1825 | POL | Staroniwa Rzeszów | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
35 | 4 | Baturo Tomasz | 2080 | POL | UKS Trzydziestka Olsztyn | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
35 | 23 | Dusza Tomasz | 2012 | POL | GKS Kornuty Gorlice | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
35 | 35 | Knopf Roland | 1950 | GER | SC Kreuzberg Berlin | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
35 | 38 | Szarwacki Dominik | 1937 | POL | KS Wesoła Warszawa | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
39 | 29 | Wasik Jozef | 1965 | POL | KS Korona Kraków | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
39 | 31 | Bes Michal | 1954 | POL | Szach Kędzierzyn Koźle | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
39 | 33 | Miklus Mateusz | 1953 | POL | SPARTA Lubliniec | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
39 | 40 | Puczylowski Marcin | 1932 | POL | UKS Trzydziestka Olsztyn | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
39 | 58 | Muc Zbigniew | 1847 | POL | HetMaN Szopienice Katowice | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
44 | 36 | Sadzikowski Marian | 1940 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
44 | 43 | Semme Lothar | 1924 | GER | SC Kreuzberg Berlin | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
44 | 45 | Zaboklicki Zbigniew | 1921 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
44 | 117 | Kuciel Piotr | 1800 | POL | Zabierzów | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
44 | 119 | Pitynski Pawel | 1800 | POL | Krakowski Klub Szachistów | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
49 | 15 | Koper Ireneusz | 2045 | POL | Start Kielce | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 25 | Gregulski Zbigniew | 2003 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 39 | Velasquez Jean-Luc | 1933 | FRA | Bordoux | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 48 | Tikhonov Valeri | 1906 | RUS | Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 52 | Chrzaszcz Malvina | 1879 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 55 | Pietruszewski Marcin | 1855 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 57 | Wcislo Adrian | 1850 | POL | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 65 | Sygnet Bartosz | 1830 | POL | MKS KSOS Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
49 | 68 | Bednarczyk Damian | 1820 | POL | UKS Goniec Staniątki | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
58 | 90 | Cyboran Katarzyna | 1685 | POL | LKSz GCKiP Czarna | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 1.5 | |
58 | 102 | Grabowski Marek | 2000 | POL | KSz Torfarm-64 Toruń | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 1.5 | |
58 | 105 | Ziolkowski Boleslaw | 2000 | POL | Orzeł Rudnik | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 1.5 | |
61 | 41 | Jajte-Pachota Jerzy | 1930 | POL | KS Cracovia Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
62 | 17 | Szczesniak Andrzej | 2043 | POL | UKS Rotmistrz Mat Premium Grud | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
62 | 32 | Rojek Stanislaw | 1953 | POL | KS Korona Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
62 | 46 | Swiech Przemyslaw | 1916 | POL | UKS Goniec Staniątki | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
62 | 60 | Bednarski Waclaw | 1838 | POL | Gdów | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
62 | 64 | Mucha Krzysztof | 1831 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
62 | 115 | Golebiewski Grzegorz | 1800 | POL | Krakowski Klub Szachistów | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
68 | 5 | Smola Michal | 2078 | POL | LKSz GCKiP Czarna | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 54 | Choroszej Aleksander | 1868 | POL | MDK Otwock | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 79 | Stefanski Piotr | 1764 | POL | KS Cracovia Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 81 | Gerntke Oliver | 1757 | GER | SC 1911 Grossroehssdorf | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 84 | Mucha Magdalena | 1736 | POL | PTSz Płock | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 85 | Ziemianski Lech | 1716 | POL | Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 91 | Ruggiero Janusz | 1677 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 125 | Wozny Tomasz | 1800 | POL | S-KKS Przemyśl | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
68 | 137 | Soissong Elzbieta | 1540 | FRA | Bordaux | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
77 | 122 | Stachura Gabriel | 1800 | POL | PUKS Karolina Tarnów | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
78 | 27 | Szulc Mieczyslaw | 1988 | POL | Zelmer Rzeszów | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | |
78 | 47 | Lenda Lukasz | 1912 | POL | Krakowski Klub Szachistów | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | |
78 | 50 | Zadora Edward | 1891 | POL | Wieliczka | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | |
81 | 61 | Czyzykiewicz Rafal | 1838 | POL | Kraków | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
81 | 71 | Wyczawska Agata | 1807 | POL | Na Pięterku Poznań | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
81 | 73 | Lewtak Damian | 1795 | POL | LKSz GCKiP Czarna | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
81 | 88 | Jablonska Sabina | 1693 | POL | MKS KSOS Kraków | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
81 | 108 | Zadlo Anna | 1800 | POL | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubels | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
86 | 49 | Duda Jan-Krzysztof | 1901 | POL | MKS MOS Wieliczka | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 51 | Rychlik Bogdan | 1889 | POL | SRSDiM Węgrów | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 53 | Vynnykov Philip | 1875 | UKR | Połtawa | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 103 | Juszczuk Grzegorz | 2000 | POL | TKSz Tarnobrzeg | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 109 | Dogoda Rafal | 1800 | POL | UKS Biały Pion Gryfino | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 111 | Rys Sebastian | 1800 | POL | Komandoria Poznań | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
86 | 129 | Naoum Spyridon | 1800 | GRE | Chania Chess Academy | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
93 | 106 | Tooley David | 1935 | ENG | Huddersfield | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | |
94 | 72 | Furman Justyna | 1800 | POL | UMKS Żak Kielce | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
94 | 96 | Blaszczak Jerzy | 1646 | POL | Cracovia Kraków | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
94 | 98 | Lewczuk Antoni | 1604 | POL | Kraków | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
94 | 100 | Bobrowski Damian | 1526 | POL | MKS Sandecja Nowy Sącz | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
94 | 107 | Murawko Katarzyna | 1800 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
99 | 94 | Knapik Andrzej | 1650 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
99 | 113 | Balinski Damian | 1800 | POL | Pogoń Oleśnica | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
99 | 116 | Kozlowski Wieslaw | 1800 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
99 | 124 | Wcisło Sebastian | 1800 | POL | MDK Bochnia | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
103 | 77 | Grabowski Adam | 1768 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.5 | |
103 | 78 | Sleczka Bartosz | 1767 | POL | MKS MOS Wieliczka | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.5 | |
103 | 86 | Dworak Artur | 1713 | POL | PUKS Karolina Tarnów | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.5 | |
106 | 75 | Szelag Jozef | 1784 | POL | Pogoń Biadoliny | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 0.5 | |
106 | 87 | Marszalek Jakub | 1710 | POL | MOK Rabka Zdrój | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 0.5 | |
106 | 136 | Trebala Michal | 1600 | POL | UKS Turbia | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 0.5 | |
109 | 80 | Poswiatowski Michal | 1759 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 92 | Peronczyk Karol | 1672 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 114 | Galant Ireneusz | 1800 | POL | BKSz Prokonex Brzeg | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 118 | Majchrowski Lech | 1800 | POL | Kraków | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 121 | Sowinski Lukasz | 1800 | POL | MDK Bochnia | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 123 | Ujma Czeslaw | 1800 | POL | Podkarpacie Przemyśl | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 131 | Tsarouha Marianthi | 1800 | GRE | Chania Chess Academy | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
109 | 134 | Rykala Monika | 1600 | POL | PTC Pabianice | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
117 | 69 | Szczepanski Henryk | 1811 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 70 | Dusza Milosz | 1811 | POL | GKS Kornuty Gorlice | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 74 | Efinowicz Ewa | 1786 | POL | KS Polonia Wrocław | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 76 | Marczuk Dominik | 1780 | POL | Krakowski Klub Szachistów | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 93 | Poswiatowski Stanislaw | 1654 | POL | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 97 | Kowalewski Mikołaj | 1643 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
117 | 132 | Duc Marie-christine | 1650 | FRA | Bordaux | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
124 | 56 | Dawidczyk Alina | 1850 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 83 | Krasiewicz Dawid | 1740 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 95 | Kosztyla Andrzej | 1649 | POL | Krakowski Klub Szachistów | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 101 | Lewtak Dominik | 1505 | POL | LKSz GCKiP Czarna | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 104 | Radwan Jan | 2000 | POL | Lajkonik Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 110 | Kinasz Eugeniusz | 1800 | POL | Ikar Jarosław | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 128 | Zawadowicz Piotr | 1800 | POL | Rybnik | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
124 | 135 | Kasprzyk Zbigniew | 1600 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
132 | 82 | Korcz Daniel | 1751 | POL | ZWIĄZKOWIEC Katowice | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
132 | 99 | Sygnet Maciej | 1583 | POL | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
132 | 112 | Zadlo Maciej | 1800 | POL | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubels | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
132 | 126 | Zaczek Krzysztof | 1800 | POL | KS Cracovia Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
132 | 130 | Protopsaltis Orfeas | 1800 | GRE | Chess Club Rethymno | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
132 | 133 | Mucha Katarzyna | 1600 | POL | UKS SP 8 Chrzanów | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 24.12.2008, godz. 10:54
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl