|
|
| ||||||||
GRUPA A - TABELA PO RUNDZIE 8
Mce | N | Zawodnik | Rank | Fed | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 8 | Jakubiec Artur | 2488 | POL | PTSz Płock | 7.0 | 30.0 | 40.0 | 32.5 | |
2 | 7 | Firman Nazar | 2495 | UKR | 6.0 | 32.0 | 42.0 | 29.0 | ||
3 | 1 | Solodovnichenko Yuri | 2574 | UKR | 6.0 | 29.0 | 38.5 | 27.0 | ||
4 | 9 | Shishkin Vadim | 2484 | UKR | 5.5 | 32.0 | 43.0 | 28.0 | ||
5 | 10 | Szelag Marcin | 2472 | POL | Pocztowiec Poznań | 5.5 | 31.5 | 41.0 | 27.0 | |
6 | 4 | Malaniuk Vladimir P | 2534 | UKR | 5.5 | 29.0 | 38.0 | 26.0 | ||
7 | 2 | Jedynak Radoslaw | 2559 | POL | PTSz Płock | 5.5 | 28.5 | 38.0 | 26.0 | |
8 | 12 | Tazbir Marcin | 2425 | POL | UKS Roszada Piotrków Tryb. | 5.5 | 27.0 | 35.0 | 25.0 | |
9 | 14 | Bulski Krzysztof | 2400 | POL | HetMaN Szopienice | 5.5 | 25.5 | 34.5 | 23.0 | |
10 | 35 | Caba Tomasz | 2225 | POL | MLKSz Myślenice | 5.5 | 24.0 | 32.5 | 23.5 | |
11 | 18 | Gumula Daniel | 2359 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 5.5 | 23.5 | 32.5 | 26.5 | |
12 | 3 | Gritsak Orest | 2542 | UKR | 5.0 | 29.5 | 41.0 | 26.0 | ||
13 | 30 | Miroslaw Michal | 2254 | POL | KSz Drakon Lublin | 5.0 | 29.0 | 38.5 | 23.0 | |
14 | 13 | Marszalek Maciej | 2402 | POL | WSB Wrocław | 5.0 | 29.0 | 38.0 | 25.0 | |
15 | 11 | Moranda Wojciech | 2462 | POL | UMKS Żak Kielce | 5.0 | 29.0 | 37.5 | 23.5 | |
16 | 6 | Jakubowski Krzysztof | 2497 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 5.0 | 27.5 | 37.0 | 25.5 | |
17 | 16 | Kosiorek Marek | 2374 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 5.0 | 26.5 | 36.0 | 24.0 | |
18 | 17 | Savickas Airidas | 2360 | LTU | 5.0 | 25.5 | 34.5 | 21.0 | ||
19 | 23 | Swiercz Dariusz | 2311 | POL | Polonia Wrocław | 5.0 | 25.0 | 33.5 | 22.5 | |
20 | 5 | Hera Imre Jr. | 2510 | HUN | 5.0 | 25.0 | 32.5 | 20.0 | ||
21 | 21 | Brzeski Maciej | 2323 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 5.0 | 24.0 | 34.0 | 20.0 | |
22 | 28 | Cherednichenko Svetlana | 2273 | UKR | SK IDS Donetsk | 5.0 | 22.0 | 30.0 | 20.0 | |
23 | 33 | Kanarek Marcel | 2244 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 5.0 | 22.0 | 29.0 | 18.5 | |
24 | 20 | Przybylski Wojciech | 2329 | POL | 4.5 | 31.0 | 40.5 | 23.5 | ||
25 | 31 | Rybak Tomasz | 2247 | POL | Gambit Świecie | 4.5 | 29.0 | 37.0 | 23.5 | |
26 | 38 | Nguyen Piotr | 2211 | POL | Jedwabnik Milanówek | 4.5 | 29.0 | 37.0 | 22.0 | |
27 | 15 | Czerwonski Aleksander | 2382 | POL | Stilon Gorzów | 4.5 | 27.5 | 35.5 | 25.0 | |
28 | 26 | Panocki Adrian | 2293 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 4.5 | 26.0 | 33.5 | 22.5 | |
29 | 22 | Mickiewicz Piotr | 2312 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 4.5 | 25.5 | 33.5 | 21.5 | |
30 | 27 | Meyer Lars A. | 2291 | DEN | 4.5 | 25.5 | 33.5 | 21.0 | ||
31 | 41 | Kukula Pawel | 2200 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 4.5 | 24.0 | 32.0 | 19.0 | |
32 | 36 | Betkowski Andrzej | 2225 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 4.5 | 22.5 | 29.5 | 19.0 | |
33 | 24 | Markiewicz Jacek | 2300 | POL | HetMaN Szopienice | 4.5 | 22.0 | 29.2 | 19.5 | |
34 | 68 | Warakomska Anna | 2049 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 4.5 | 20.0 | 26.5 | 15.0 | |
35 | 61 | Mucha Roman | 2091 | POL | PTSz Płock | 4.0 | 27.0 | 36.5 | 20.0 | |
36 | 71 | Czyz Artur | 2048 | POL | WSB Wrocław | 4.0 | 26.5 | 35.5 | 21.5 | |
37 | 46 | Karbowiak Adam | 2191 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 4.0 | 25.0 | 34.0 | 16.0 | |
38 | 37 | Leks Hanna | 2212 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 4.0 | 25.0 | 32.5 | 20.0 | |
39 | 40 | Galazewski Tomasz | 2205 | POL | UKS Eltur Bogatynia | 4.0 | 24.5 | 31.0 | 18.0 | |
40 | 47 | Andersen Alf R. | 2190 | NOR | 4.0 | 24.0 | 32.0 | 16.0 | ||
41 | 25 | Worek Joanna | 2298 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 4.0 | 23.5 | 32.0 | 21.5 | |
42 | 72 | Cherednichenko Elena | 2037 | UKR | SK IDS Donetsk | 4.0 | 23.5 | 31.0 | 18.0 | |
43 | 59 | Kulon Klaudia | 2107 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 4.0 | 23.5 | 31.0 | 14.5 | |
44 | 29 | Godlauskas Kazys | 2269 | LTU | Bokstas | 4.0 | 23.0 | 30.5 | 19.5 | |
45 | 32 | Stoma Pawel | 2244 | POL | KSz Drakon Lublin | 4.0 | 23.0 | 30.5 | 19.0 | |
46 | 19 | Kachur Alexander | 2332 | UKR | 4.0 | 23.0 | 29.5 | 19.0 | ||
47 | 44 | Hagesaether Ellen | 2193 | NOR | 4.0 | 22.5 | 29.0 | 16.0 | ||
48 | 34 | Willumsen Henrik | 2232 | DEN | 4.0 | 21.5 | 29.0 | 16.5 | ||
49 | 42 | Alvarado Carlos | 2200 | PER | 3.5 | 26.0 | 34.0 | 15.5 | ||
50 | 43 | Kalvaitis Sigitas | 2199 | LTU | Bokstas | 3.5 | 25.0 | 32.5 | 16.5 | |
51 | 51 | Tokarski Lukasz | 2169 | POL | KPZSzach | 3.5 | 25.0 | 32.0 | 15.5 | |
52 | 54 | Rawicz Karol | 2148 | POL | Zelmer Rzeszów | 3.5 | 24.5 | 32.0 | 17.0 | |
53 | 48 | Klykow Lukasz | 2189 | POL | MUKS MDK Śródm. Wrocław | 3.5 | 24.0 | 32.0 | 16.5 | |
54 | 52 | Fistek Dariusz | 2155 | POL | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 3.5 | 22.5 | 30.0 | 14.0 | |
55 | 73 | Tokarski Bartosz | 2017 | POL | KPZSzach | 3.5 | 22.0 | 29.0 | 15.0 | |
56 | 60 | Krasiewicz Robert | 2104 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 3.5 | 19.5 | 26.0 | 9.0 | |
57 | 55 | Troffiguer Olivier | 2128 | FRA | 3.5 | 19.0 | 25.5 | 12.5 | ||
58 | 39 | Strebkovs Andrejs | 2210 | LAT | 3.5 | 16.5 | 24.0 | 11.0 | ||
59 | 45 | Szymanska Maria | 2191 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 3.0 | 25.5 | 33.0 | 17.0 | |
60 | 67 | Klim Kamil | 2050 | POL | Stilon Gorzów | 3.0 | 24.5 | 31.5 | 15.0 | |
61 | 49 | Efinowicz Michal | 2177 | POL | KS Polonia Wrocław | 3.0 | 22.5 | 29.5 | 15.0 | |
62 | 63 | Ni Viktorija | 2076 | LAT | 3.0 | 22.0 | 28.5 | 13.5 | ||
63 | 66 | Baumann Dariusz | 2051 | POL | Łączność Bydgoszcz | 3.0 | 22.0 | 28.5 | 9.0 | |
64 | 70 | Staroszczyk Mateusz | 2048 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 3.0 | 21.0 | 27.5 | 12.5 | |
65 | 65 | Krainski Jaroslaw | 2066 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 3.0 | 17.5 | 23.5 | 8.0 | |
66 | 53 | Muhtarov Leonid | 2153 | UKR | 3.0 | 17.0 | 22.5 | 12.0 | ||
67 | 77 | Skrzypczak Anna | 1954 | POL | Hetman Ostrowiec | 2.5 | 24.0 | 32.5 | 15.5 | |
68 | 74 | Pozzo Sebastian | 1990 | ENG | 2.5 | 23.0 | 30.5 | 11.0 | ||
69 | 56 | Kashlinskaya Alina | 2121 | RUS | 2.5 | 22.5 | 29.0 | 11.0 | ||
70 | 75 | Ni Polina | 1974 | LAT | 2.5 | 21.5 | 28.5 | 12.5 | ||
71 | 69 | Gosciniak Maria | 2049 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 2.5 | 21.0 | 28.5 | 12.0 | |
72 | 50 | Rudnicki Milosz | 2175 | POL | UKS Biały Pion Gryfino | 2.5 | 18.5 | 25.5 | 9.5 | |
73 | 58 | Drozdov Vladimir E. | 2115 | RUS | 2.5 | 18.0 | 23.5 | 8.0 | ||
74 | 62 | Gorecka Joanna | 2082 | POL | Stilon Gorzów | 2.0 | 23.0 | 31.0 | 10.0 | |
75 | 64 | Flis Pawel | 2072 | POL | Łódzka Liga Szachowa | 2.0 | 19.0 | 26.0 | 7.0 | |
76 | 57 | Rzeznik Lukasz | 2119 | POL | MLKSz Myślenice | 1.5 | 20.0 | 25.5 | 5.5 | |
77 | 76 | Flis Radoslaw | 1956 | POL | Grodziski Klub Mazowiecki | 1.5 | 19.0 | 25.0 | 8.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 03.01.2007, godz. 21:38
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl