|
|
| ||||||||
GRUPA D - TABELA PO RUNDZIE 2
Mce | N | Zawodnik | Rank | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 2 | Safaryan Mihail | 1900 | DSS5 Arhangelsk | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 5 | Lankof Piotr | 1800 | MKS KSOS Kraków | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 7 | Hosiawa Klara | 1600 | MKS KSOS Kraków | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 13 | Kajda Szymon | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
5 | 17 | Szewczyk Michał | 1600 | Tomex Kraków | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 3.0 | |
6 | 11 | Drop Szymon | 1600 | UKS SP 8 Chrzanów | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
7 | 3 | Jastrzębski Łukasz | 1800 | UKS Goniec Staniątki | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
7 | 4 | Krzemiński Sebastian | 1800 | Tomex Kraków | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
7 | 8 | Tracz Marcelina | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
7 | 10 | Buś Konrad | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
7 | 14 | Kramarczyk Franciszek | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
12 | 6 | Bednarczyk Żaneta | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
12 | 9 | Woźniak Mariola | 1600 | CKiS Skawina | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
12 | 12 | Guzik Jan | 1600 | UKS SP 8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
12 | 16 | Łęczyński Wiktor | 1600 | UKS SP 8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
16 | 15 | Ludwikowski Leszek | 1600 | MKS KSOS Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
16 | 19 | Pismerova Olga | 1450 | MGDP Moskwa | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
16 | 21 | Święch Zuzanna | 1400 | UKS Goniec Staniątki | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
16 | 23 | Kowalczyk Wojciech | 1400 | SSP-1 Kraków | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
16 | 29 | Parnyakov Bogdan | 1000 | DSS5 Arhangelsk | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
21 | 24 | Śliwa Jakub | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
21 | 27 | Bialik Filip | 1200 | MKS KSOS Kraków | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
23 | 1 | Kozieł Mateusz | 1701 | CKiS Skawina | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
24 | 18 | Szygowski Jakub | 1600 | UKS Rotmistrz Mat Premium Grud | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
25 | 32 | Wojakowicz Jaromir | 1000 | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
26 | 20 | Gajek Paulina | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
27 | 22 | Gac Bartłomiej | 1400 | UKS Goniec Staniątki | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
27 | 25 | Żurowski Michał | 1400 | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
27 | 28 | Cichy Adam | 1000 | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
27 | 31 | Walas Tomasz | 1000 | Dworek Białoprądnicki Kraków | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
31 | 26 | Mucha Aleksandra | 1250 | ASSz-MOK Rabka Zdrój | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | |
31 | 30 | Ponicki Amadeusz | 1000 | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.7 | 0.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 24.12.2008, godz. 11:01
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl