|
|
| ||||||||
GRUPA E - LISTA STARTOWA
Lp | Nazwisko | It | P | Rank | Fed | Klub | Data ur. | |
1 | Jedynak Radoslaw | GM | M | 2559 | POL | PTSz Płock | 09.06.1982 | |
2 | Gritsak Orest | GM | M | 2542 | UKR | 24.02.1973 | ||
3 | Malaniuk Vladimir P | GM | M | 2534 | UKR | 21.07.1957 | ||
4 | Hera Imre Jr. | IM | M | 2510 | HUN | 03.09.1986 | ||
5 | Jakubowski Krzysztof | IM | M | 2497 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 23.09.1983 | |
6 | Firman Nazar | IM | M | 2495 | UKR | 22.03.1983 | ||
7 | Jakubiec Artur | GM | M | 2488 | POL | PTSz Płock | .. | |
8 | Mikrut Dariusz | IM | M | 2426 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | .. | |
9 | Tazbir Marcin | FM | M | 2425 | POL | UKS Roszada Piotrków Tryb. | 22.08.1988 | |
10 | Marszalek Maciej | m | M | 2402 | POL | WSB Wrocław | 17.01.1985 | |
11 | Bulski Krzysztof | FM | M | 2400 | POL | HetMaN Szopienice | 12.02.1987 | |
12 | Kosiorek Marek | m | M | 2374 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 01.12.1976 | |
13 | Sopur Lech | m | M | 2372 | POL | AZS Łódż | .. | |
14 | Gumula Daniel | FM | M | 2359 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 05.11.1989 | |
15 | Kachur Alexander | FM | M | 2332 | UKR | 29.11.1953 | ||
16 | Przybylski Wojciech | k+ | M | 2329 | POL | 11.01.1985 | ||
17 | Mickiewicz Piotr | m | M | 2312 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 28.06.1979 | |
18 | Swiercz Dariusz | FM | M | 2311 | POL | Polonia Wrocław | 31.05.1994 | |
19 | Worek Joanna | WFM | F | 2298 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 23.01.1986 | |
20 | Panocki Adrian | k | M | 2293 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 22.04.1990 | |
21 | Kuziola Mateusz | k+ | M | 2291 | POL | GKSz Pniówek | .. | |
22 | Kanarek Marcel | k | M | 2244 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 05.02.1993 | |
23 | Gbyl Andrzej | k | M | 2217 | POL | KKSz Kraków | .. | |
24 | Nguyen Piotr | k | M | 2211 | POL | Jedwabnik Milanówek | 18.07.1991 | |
25 | Kukula Pawel | k+ | M | 2200 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 03.12.1978 | |
26 | Kalvaitis Sigitas | M | 2199 | LTU | Bokstas | 18.06.1987 | ||
27 | Slabek Grzegorz | k | M | 2168 | POL | KKSz Kraków | .. | |
28 | Muhtarov Leonid | k | M | 2153 | UKR | 09.04.1950 | ||
29 | Rawicz Karol | I++ | M | 2148 | POL | Zelmer Rzeszów | 01.04.1990 | |
30 | Drozdov Vladimir E. | M | 2115 | RUS | 21.05.1940 | |||
31 | Czernicki Bogdan | k | M | 2112 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | .. | |
32 | Brylski Pawel | I | M | 2112 | POL | Kraków | .. | |
33 | Kulon Klaudia | WFM | F | 2107 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | .. | |
34 | Krasiewicz Robert | I++ | M | 2104 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 06.11.1968 | |
35 | Piskorz Henryk | k | M | 2100 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | .. | |
36 | Leszner Liliana | WIM | F | 2095 | POL | Szach Centrum Łódź | 09.02.1965 | |
37 | Guzik Jolanta | WFM | F | 2092 | POL | .. | ||
38 | Ni Viktorija | k | F | 2076 | LAT | 30.12.1991 | ||
39 | Wieczorek Maciej | I | M | 2071 | POL | KKSz Kraków | .. | |
40 | Krzywina Tomasz | I | M | 2067 | POL | Mrągowo | 14.10.1984 | |
41 | Krainski Jaroslaw | k | M | 2066 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 16.03.1959 | |
42 | Keely Leo | M | 2061 | ENG | 14.11.1972 | |||
43 | Staroszczyk Mateusz | I++ | M | 2048 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 08.11.1982 | |
44 | Gluszko Tomasz | I+ | M | 2041 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 06.08.1990 | |
45 | Wasik Jozef | I | M | 2033 | POL | KKSz Kraków | .. | |
46 | Pietocha Pawel | I++ | M | 2022 | POL | UKS MDK Radom | 15.01.1991 | |
47 | Jadenkus Henrikas | M | 2011 | LTU | 11.11.1982 | |||
48 | Galyga Jozef | I | M | 1997 | POL | Tychy | .. | |
49 | Ni Polina | k | F | 1974 | LAT | 09.03.1971 | ||
50 | Wozniak Marcin | I | M | 1974 | POL | Zelmer Rzeszów | 07.12.1989 | |
51 | Remiszewski Tomasz | II+ | M | 1965 | POL | Ełk | 05.01.1971 | |
52 | Zarow Zdzislaw | k | M | 1960 | POL | Lajkonik Kraków | 02.05.1937 | |
53 | Siakowski Maciej | I | M | 1918 | POL | UKS Piątka Łask | 17.03.1992 | |
54 | Macenis Audrius | M | 1907 | LTU | Bokstas | 19.05.1989 | ||
55 | Miklus Mateusz | I | M | 1873 | POL | LKS GOL-START | 05.09.1990 | |
56 | Szarwacki Dominik | II+ | M | 1870 | POL | KS Wesoła Warszawa | 08.02.1989 | |
57 | Czyzykiewicz Rafal | II | M | 1862 | POL | Kraków | 09.03.1978 | |
58 | Zalimaite Ieva | M | 1861 | LTU | 24.12.1992 | |||
59 | Kuta Krzysztof | II | M | 1850 | POL | Wieliczka | 07.12.1963 | |
60 | Musialkiewicz Jan | II+ | M | 1835 | POL | Na Pięterku Poznań | 28.04.1995 | |
61 | Pietrucha Jaroslaw | II | M | 1793 | POL | Tęcza Tarnowskie Góry | 09.09.1984 | |
62 | Leks Maria | I | F | 1729 | POL | MLKSz Rybnik | 21.10.1995 | |
63 | Krasiewicz Dawid | II+ | M | 1687 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 04.12.1990 | |
64 | Lanoszka Tadeusz | II | M | 1620 | POL | Łazany | 16.04.1959 | |
65 | Mika Andrzej | I | M | 2000 | POL | Elektron Dobczyce | .. | |
66 | Musialkiewicz Pawel | I | M | 2000 | POL | Na Pięterku Poznań | 28.04.1995 | |
67 | Sics Maksims | M | 1950 | LAT | 09.07.1996 | |||
68 | Poswiatowski Michal | II+ | M | 1800 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 09.08.1996 | |
69 | Grabowski Czeław | II | M | 1800 | POL | CKiS Skawina | .. | |
70 | Kosztyla Andrzej | II | M | 1800 | POL | KKSz Kraków | 20.03.1959 | |
71 | Lasek Michał | II | M | 1800 | POL | CKiS Skawina | .. | |
72 | Pachota Jerzy | II | M | 1800 | POL | Cracovia Kraków | .. | |
73 | Tyukhanov Alexey | II | M | 1800 | RUS | 08.03.1976 | ||
74 | Zamojdzik Zdzisław | II | M | 1800 | POL | KKSz Kraków | .. | |
75 | Gravite Julija | M | 1737 | LAT | 05.12.1993 | |||
76 | Grzyb Rafał Jan | III | M | 1600 | POL | Korona Kraków | 24.08.1970 | |
77 | Krasiewicz Damian | III | M | 1600 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 23.02.1995 | |
78 | Krzemiński Sebastian | III | M | 1600 | POL | Tomex Kraków | 24.01.1998 | |
79 | Majchrowicz Jan | III | M | 1600 | POL | KKSz Kraków | 22.06.1930 | |
80 | Gajoch Grzegorz | IV | M | 1400 | POL | MKS KSOS Kraków | 01.05.1994 | |
81 | Miklus Miłosz | IV | M | 1400 | POL | LKS Gold Star Częstochowa | .. | |
82 | Wysocki Wiktor | IV | M | 1400 | POL | LKS Gold Star Częstochowa | 19.03.1995 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 02.01.2007, godz. 14:42
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl