|
|
| ||||||||
GRUPA C - LISTA STARTOWA
Lp | Nazwisko | It | P | Rank | Fed | Klub | Data ur. | |
1 | Kashlinsky Roman | M | 1795 | RUS | 23.07.1991 | |||
2 | Gravite Julija | F | 1737 | LAT | 05.12.1993 | |||
3 | Leubbert Dietrich | M | 1619 | GER | 29.09.1950 | |||
4 | Guziewicz Marta | II+ | F | 1600 | POL | UKS Debiut Przedwojów | 22.08.1987 | |
5 | Mazur Anna | II+ | F | 1600 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 24.08.1996 | |
6 | Zielińska Daria | II+ | F | 1600 | POL | KPZSzach | 16.05.1995 | |
7 | Kacprzyk Kalina | II | F | 1600 | POL | Orzeł Rudnik | 17.10.1988 | |
8 | Karbowiak Sylwia | II | F | 1600 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 15.10.1990 | |
9 | Marczuk Anna | II | F | 1600 | POL | KKSz Kraków | 06.10.1999 | |
10 | Wróbel Aneta | II | F | 1600 | POL | Zelmer Rzeszów | 25.06.1990 | |
11 | Andrzejewski Waldemar | III | M | 1600 | POL | UKS Szóstka Piaseczno | 09.02.1953 | |
12 | Bednarczyk Wojciech | III | M | 1600 | POL | Goniec Staniątki | 22.11.1970 | |
13 | Gajewski Patryk | III | M | 1600 | POL | MDK Bochnia | 14.09.1993 | |
14 | Guzik Artur | III | M | 1600 | POL | Kraków | 03.02.1967 | |
15 | Jastrzębski Łukasz | III | M | 1600 | POL | Goniec Staniątki | 13.10.1995 | |
16 | Kuciel Piotr | III | M | 1600 | POL | Krzeszowice | 21.09.1970 | |
17 | Lichacz Rafał | III | M | 1600 | POL | Proszowice | 02.01.1989 | |
18 | Łabuzek Tadeusz | III | M | 1600 | POL | Kraków | 03.02.1951 | |
19 | Majchrowicz Jan | III | M | 1600 | POL | KKSz Kraków | 22.06.1930 | |
20 | Mirski Michał | III | M | 1600 | POL | Bochnia | 24.10.1997 | |
21 | Mrozowski Jan | III | M | 1600 | POL | KKSz Kraków | 23.08.1987 | |
22 | Nalichowski Sebastian | III | M | 1600 | POL | MDK Bochnia | 15.02.1976 | |
23 | Nosal Kacper | III | M | 1600 | POL | UKS Magnus Rzezawa | 19.11.1993 | |
24 | Ostałowski Eugeniusz | III | M | 1600 | POL | 15.03.1942 | ||
25 | Pater Kazimierz | III | M | 1600 | POL | KKSz Kraków | 04.01.1951 | |
26 | Pityński Paweł | III | M | 1600 | POL | KKSz Kraków | 21.01.1967 | |
27 | Pozzo Dominik | III | M | 1600 | ENG | 01.05.1995 | ||
28 | Putyra Mateusz | III | M | 1600 | POL | Sandecja Nowy Sącz | 18.01.1989 | |
29 | Rempel Antoni | III | M | 1600 | POL | Tychy | 16.10.1935 | |
30 | Wcisło Sebastian | III | M | 1600 | POL | Bochnia | 02.09.1989 | |
31 | Zielonka Piotr | III | M | 1600 | POL | UKS Debiut Przedwojów | 14.10.1989 | |
32 | Lesman Karol | M | 1502 | NED | Caissa Amsterdam | 04.11.1951 | ||
33 | Ociepka Dominika | III | F | 1400 | POL | SzStSz Szczecin | 02.04.1997 | |
34 | Rudol Matylda | III | F | 1400 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 05.11.1997 | |
35 | Tracz Agnieszka | III | F | 1400 | POL | MKS-MOS Wieliczka | 01.10.1991 | |
36 | Mirocha Mateusz | IV | M | 1400 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 15.06.1988 | |
37 | Mrówka Michał | IV | M | 1400 | POL | Korona Kraków | 05.11.1993 | |
38 | Ostrowski Michał | IV | M | 1400 | POL | Gambit Łańcut | 27.08.1927 | |
39 | Szczykowski Józef | IV | M | 1400 | POL | Kraków | 28.11.1946 | |
40 | Wysocki Wiktor | IV | M | 1400 | POL | LKS Gold Star Częstochowa | 19.03.1995 | |
41 | Meyer Johannes | M | 1086 | DEN | 10.11.1991 | |||
42 | Klimczyk Jarosław | M | 1000 | POL | Kraków | 29.11.1980 | ||
43 | Kotov Alexandre | M | 1000 | USA | .. | |||
44 | Krawczyk Piotr | M | 1000 | POL | MKS KSOS Kraków | 15.05.1991 | ||
45 | Mirski Roman | M | 1000 | POL | Bochnia | 21.11.1964 | ||
46 | Siąkowski Andrzej | M | 1000 | POL | 12.05.1960 | |||
47 | Szczurek Daniel | M | 1000 | POL | Kraków | 27.07.1979 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 04.01.2007, godz. 14:29
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl