|
|
| ||||||||
Dodatkowe materiały (partie komentowane, zdjęcia) znajdują się na stronie: www.szachy.biz.
GRUPA B - TABELA PO RUNDZIE 1
Mce | N | Zawodnik | Rank | Fed | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 2 | Leszner Liliana | 2095 | POL | Szach Centrum Łódź | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 4 | Sroka Janusz | 2083 | POL | TMS Roszada Gliwice | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 5 | Szczesniak Andrzej | 2080 | POL | JKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 9 | Tofil Borys | 2059 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 11 | Sadzikowski Daniel | 2049 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 12 | Kusnetsov Sergej | 2049 | UKR | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 13 | Gluszko Tomasz | 2041 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 15 | Pipala Janusz | 2036 | POL | MDK Bochnia | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 16 | Wcislo Damian | 2032 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 17 | Malczyk Jakub | 2031 | POL | UKS Trzydziestka Olsztyn | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 19 | Siwiec Arkadiusz | 2026 | POL | Stilon Gorzów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 21 | Pietocha Pawel | 2022 | POL | UKS MDK Radom | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 22 | Ciesla Konrad | 2022 | POL | KS Fart Kielce | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 23 | Kmiecik Wojciech | 2020 | POL | UKS Debiut Przedwojów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 24 | Pacuszka Wioletta | 2013 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 25 | Jadenkus Henrikas | 2011 | LTU | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 27 | Jurkowski Marcin | 2008 | POL | UKS Debiut Przedwojów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 28 | Zakoscielna Kinga | 2005 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 29 | Jackowska Aleksandra | 2000 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 30 | Wesolowska Magdalena | 1996 | POL | BKS Chemik Bydgoszcz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 31 | Zielinski Olgierd | 1996 | POL | KS Toruń | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 32 | Lach Piotr | 1993 | POL | LKS Kłos Czarny Koń Olkusz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 34 | Bartczak Krzysztof | 1990 | POL | KSz Drakon Lublin | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 35 | Koziej Maciej | 1988 | POL | UMKS Żak Kielce | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 36 | Chudzik Tomasz | 1985 | POL | UKS Piątka Łask | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 37 | Lach Aleksandra | 1982 | POL | LKS Kłos Czarny Koń Olkusz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 41 | Wozniak Marcin | 1974 | POL | Zelmer Rzeszów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 43 | Wojtyra Dariusz | 1968 | POL | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 44 | Czarnecki Wojciech | 1967 | POL | GKSz Hetman Pilzno | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 45 | Laurusaite Brigita | 1967 | LTU | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 46 | Wierzbicka Wiktoria | 1966 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 47 | Remiszewski Tomasz | 1965 | POL | Ełk | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 48 | Jarczynski Robert | 1963 | POL | WSB Wrocław | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 49 | Zaboklicki Zbigniew | 1960 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 50 | Zarow Zdzislaw | 1960 | POL | Lajkonik Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 51 | Michalak Marek | 1957 | POL | Lajkonik Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 52 | Rychlik Bogdan | 1954 | POL | Węgrów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 53 | Demidowicz Maria | 1953 | POL | KSz Stilon Gorzów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 54 | Golek Jagoda | 1952 | POL | LKS Chrobry Gniezno | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 55 | Wesolowska Edyta | 1952 | POL | BKS Chemik Bydgoszcz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 57 | Olesiak Marcin | 1949 | POL | Sandecja Nowy Sącz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 58 | Damian Stanislaw | 1948 | POL | Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 60 | Sadzikowski Marian | 1941 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 61 | Platek Michal | 1940 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 62 | Tadych Anika | 1926 | POL | LKS Łucznik Żołędowo | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 63 | Markiewicz Mateusz | 1925 | POL | GKSz Hetman Pilzno | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 65 | Siakowski Maciej | 1918 | POL | UKS Piątka Łask | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 67 | Macenis Audrius | 1907 | LTU | Bokstas | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 69 | Szpakiewicz Andrzej | 1901 | POL | AZS UMCS Lublin | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 70 | Zadlo Tomasz | 1900 | POL | UKS Gim Dwójka Tomaszów L. | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 71 | Wasik Piotr | 1900 | POL | Korona Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 72 | Barski Radoslaw | 1896 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 73 | Sygnet Bartosz | 1878 | POL | MKS KSOS Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 74 | Miklus Mateusz | 1873 | POL | LKS GOL-START | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 75 | Szarwacki Dominik | 1870 | POL | KS Wesoła Warszawa | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 77 | Kudas Damian | 1867 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 78 | Kmiecik Emilia | 1865 | POL | UKS Debiut Przedwojów | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 81 | Zalimaite Ieva | 1861 | LTU | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 82 | Swieszek Joanna | 1860 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 89 | Krzyzanowski Kamil | 1824 | POL | Korona Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 92 | Marszalek Jakub | 1813 | POL | MOK Rabka | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 107 | Krajewski Mateusz | 1716 | POL | LKS Kłos Czarny Koń Olkusz | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 121 | Sielicki Tomasz | 2000 | POL | Agape Warszawa | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 123 | Gorski Wadim | 2000 | UKR | Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 137 | Tyukhanov Alexey | 1800 | RUS | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | ||
1 | 140 | Lenda Lukasz | 1800 | POL | Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
1 | 148 | Celmer Jan | 1800 | POL | KKSz Kraków | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |
68 | 1 | Kumor Lukasz | 2096 | POL | Korona Kraków | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 3 | Janczarski Michal | 2087 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 6 | Janiszewski Maciej | 2068 | POL | KS Hetman Klimczok | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 8 | Keely Leo | 2061 | ENG | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | ||
68 | 14 | Tadych Agnieszka | 2037 | POL | LKS Łucznik Żołędowo | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 18 | Jensen Christine | 2029 | DEN | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | ||
68 | 20 | Sajtyna Krzysztof | 2024 | POL | Kielce | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 33 | Nowak Malgorzata | 1990 | POL | KS Pocztowiec Poznań | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 38 | Baran Barbara | 1982 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 39 | Niespielak Oskar | 1981 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 64 | Swiech Przemyslaw | 1923 | POL | Goniec Staniątki | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 68 | Twardowski Edward | 1903 | POL | Radom | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 76 | Bednarski Waclaw | 1868 | POL | Gdów | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 79 | Hauschild Mateusz | 1865 | POL | MKS-MOS Wieliczka | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 80 | Czyzykiewicz Rafal | 1862 | POL | Kraków | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 83 | Swieszek Daria | 1850 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 85 | Leczek Wiktor | 1842 | POL | UKS Magnus Rzezawa | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 88 | Kowalska Sara | 1831 | POL | Pocztowiec Poznań | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 90 | Gabrys Sebastian | 1817 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 96 | Furman Justyna | 1799 | POL | UMKS Żak Kielce | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 99 | Zak Pawel | 1786 | POL | Wielka Pieniawa Polanica Zdrój | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 101 | Rosiak Agata | 1781 | POL | Stilon Gorzów | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 114 | Szelag Jozef | 1639 | POL | Pogoń Biadoliny | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 119 | Liapin Rail | 2000 | POL | UJ | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 120 | Musialkiewicz Pawel | 2000 | POL | Na Pięterku Poznań | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 146 | Knapik Andrzej | 1800 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 150 | Marczuk Dominik | 1800 | POL | KKSz Kraków | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 158 | Strzelczyk Pawel | 1800 | POL | Szachbem Warszawa | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 161 | Zurek Paulina | 1600 | POL | KKSz Kraków | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
68 | 162 | Platek Adam | 1600 | POL | MLKSz Myślenice | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | |
98 | 7 | Krzywina Tomasz | 2067 | POL | Mrągowo | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 10 | Gregulski Zbigniew | 2058 | POL | MLKSz Myślenice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 26 | Zembrzuska Monika | 2010 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 40 | Tomsia Kamil | 1980 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 56 | Gorczyca Dominika | 1950 | POL | TMS Roszada Gliwice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 59 | Adamowicz Katarzyna | 1942 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 66 | Demidowicz Alicja | 1916 | POL | Stilon Gorzów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 84 | Kuta Krzysztof | 1850 | POL | Wieliczka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 86 | Musialkiewicz Jan | 1835 | POL | Na Pięterku Poznań | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 87 | Duda Jan-Krzysztof | 1834 | POL | MKS-MOS Wieliczka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 91 | Dawidczyk Alina | 1816 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 93 | Szczepanski Henryk | 1809 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 94 | Ostrowska Dominika | 1807 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 95 | Dusza Milosz | 1803 | POL | GKSz Kornuty Gorlice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 97 | Pietrucha Jaroslaw | 1793 | POL | Tęcza Tarnowskie Góry | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 98 | Lorek Milosz | 1787 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 100 | Bednarczyk Damian | 1782 | POL | Goniec Staniątki | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 102 | Kropidlowski Maciej | 1765 | POL | Drapol Jantar Pruszcz Gd. | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 103 | Ziobrowska Danuta | 1740 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 104 | Peronczyk Karol | 1737 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 105 | Leks Maria | 1729 | POL | MKSz Rybnik | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 106 | Krajewska Aleksandra | 1720 | POL | LKS Kłos Czarny Koń Olkusz | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 108 | Stanaszek Mariusz | 1704 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 109 | Kacprzyk Kaja | 1698 | POL | Orzeł Rudik | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 110 | Mucha Magdalena | 1692 | POL | PTSz Płock | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 111 | Krasiewicz Dawid | 1687 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 112 | Ruggiero Janusz | 1683 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 113 | Sygnet Maciej | 1665 | POL | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 115 | Lanoszka Tadeusz | 1620 | POL | Łazany | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 116 | Rudol Maurycy | 1619 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 117 | Radwan Jan | 2000 | POL | Wadowice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 118 | Orlicki Alojzy | 2000 | POL | Wolbrom | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 122 | Gbyl Wladyslaw | 2000 | POL | Klucze | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 124 | Jablonska Sabina | 1800 | POL | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 125 | Wisniowska Klaudia | 1800 | POL | Stilon Gorzów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 126 | Budzinski Jan | 1800 | POL | KS Piątka Skierniewice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 127 | Jacek Roksana | 1600 | POL | SzStSz Szczecin | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 128 | Dworak Leszek | 1800 | POL | PUKS Karolina Tarnów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 129 | Poswiatowski Michal | 1800 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 130 | Bobrowski Damian | 1800 | POL | Sandecja Nowy Sącz | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 131 | Matysiak Samuel | 1800 | POL | MOK Rabka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 132 | Poswiatowski Stanislaw | 1800 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 133 | Chrzanowski Bogdan | 1800 | POL | KKSz Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 134 | Wojtyna Marek | 1800 | POL | MKS-MOS Wieliczka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 135 | Gadek Michal | 1800 | POL | Wielka Pieniawa Polanica Zdrój | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 136 | Cierczek Mateusz | 1800 | POL | GKSz Hetman Pilzno | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 138 | Sleczka Bartosz | 1800 | POL | MKS-MOS Wieliczka | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 139 | Dworak Artur | 1800 | POL | PUKS Karolina Tarnów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 141 | Blaszczak Jerzy | 1800 | POL | Cracovia Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 142 | Stefanski Piotr | 1800 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 143 | Lewczuk Antoni | 1800 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 144 | Ziemianski Lech | 1800 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 145 | Legien Grzegorz | 1800 | POL | MKS KSOS Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 147 | Wcislo Adrian | 1800 | POL | UKS Hetman K. Trzebinia | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 149 | Kowalewski Mikolaj | 1800 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 151 | Skrzynski Jan | 1800 | POL | Wadowice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 152 | Nosal Karol | 1800 | POL | UKS Magnus Rzezawa | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 153 | Wasik Roman | 1800 | POL | Czarni Rzeszów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 154 | Kubacki Bartłomiej | 1800 | POL | Proszowice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 155 | Kosztyla Andrzej | 1800 | POL | KKSz Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 156 | Szymanski Edward | 1800 | POL | Kielce | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 157 | Mucha Krzysztof | 1800 | POL | MLKSz Myślenice | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 159 | Kacinski Robert | 1800 | POL | Kraków | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 160 | Byrka Joanna | 1600 | POL | UKS SP8 Chrzanów | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 163 | Trebala Michal | 1600 | POL | UKS Turbia | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
98 | 164 | Sachryn Krystian | 1600 | POL | MAGOK Świnoujście | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | |
164 | 42 | Ni Polina | 1974 | LAT | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 29.12.2006, godz. 21:09
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl