|
|
| ||||||||
Dodatkowe materiały (partie komentowane, zdjęcia) znajdują się na stronie: www.szachy.biz.
GRUPA A - TABELA PO RUNDZIE 2
Mce | N | Zawodnik | Rank | Fed | Klub | Pkt | MBch | Buch | Prog | |
1 | 2 | Jedynak Radoslaw | 2559 | POL | PTSz Płock | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 6 | Jakubowski Krzysztof | 2497 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 7 | Firman Nazar | 2495 | UKR | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | ||
1 | 10 | Szelag Marcin | 2472 | POL | Pocztowiec Poznań | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 13 | Marszalek Maciej | 2402 | POL | WSB Wrocław | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
1 | 16 | Kosiorek Marek | 2374 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | |
7 | 8 | Jakubiec Artur | 2488 | POL | PTSz Płock | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | |
8 | 26 | Panocki Adrian | 2293 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | |
9 | 38 | Nguyen Piotr | 2211 | POL | Jedwabnik Milanówek | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 3.0 | |
10 | 3 | Gritsak Orest | 2542 | UKR | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | ||
10 | 9 | Shishkin Vadim | 2484 | UKR | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | ||
10 | 11 | Moranda Wojciech | 2462 | POL | UMKS Żak Kielce | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
10 | 31 | Rybak Tomasz | 2247 | POL | Gambit Świecie | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
10 | 77 | Skrzypczak Anna | 1954 | POL | Hetman Ostrowiec | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.5 | |
15 | 1 | Solodovnichenko Yuri | 2574 | UKR | 1.5 | 0.0 | 2.0 | 2.5 | ||
16 | 12 | Tazbir Marcin | 2425 | POL | UKS Roszada Piotrków Tryb. | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
16 | 20 | Przybylski Wojciech | 2329 | POL | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | ||
16 | 22 | Mickiewicz Piotr | 2312 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
16 | 30 | Miroslaw Michal | 2254 | POL | KSz Drakon Lublin | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
16 | 32 | Stoma Pawel | 2244 | POL | KSz Drakon Lublin | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.5 | |
21 | 67 | Klim Kamil | 2050 | POL | Stilon Gorzów | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | |
22 | 4 | Malaniuk Vladimir P | 2534 | UKR | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | ||
22 | 14 | Bulski Krzysztof | 2400 | POL | HetMaN Szopienice | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
22 | 18 | Gumula Daniel | 2359 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
22 | 24 | Markiewicz Jacek | 2300 | POL | HetMaN Szopienice | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
22 | 71 | Czyz Artur | 2048 | POL | WSB Wrocław | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | |
27 | 15 | Czerwonski Aleksander | 2382 | POL | Stilon Gorzów | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 2.5 | |
28 | 5 | Hera Imre Jr. | 2510 | HUN | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | ||
28 | 36 | Betkowski Andrzej | 2225 | POL | TKKF Drogowiec Kraków | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | |
30 | 76 | Flis Radoslaw | 1956 | POL | Grodziski Klub Mazowiecki | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
31 | 21 | Brzeski Maciej | 2323 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | |
32 | 29 | Godlauskas Kazys | 2269 | LTU | Bokstas | 1.0 | 0.0 | 2.5 | 1.5 | |
33 | 17 | Savickas Airidas | 2360 | LTU | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | ||
33 | 19 | Kachur Alexander | 2332 | UKR | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | ||
33 | 27 | Meyer Lars A. | 2291 | DEN | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | ||
33 | 28 | Cherednichenko Svetlana | 2273 | UKR | SK IDS Donetsk | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
33 | 37 | Leks Hanna | 2212 | POL | Polonia Trade-Trans Warszawa | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | |
38 | 25 | Worek Joanna | 2298 | POL | JKSz-MCKiS Jaworzno | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.5 | |
38 | 35 | Caba Tomasz | 2225 | POL | MLKSz Myślenice | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.5 | |
38 | 63 | Ni Viktorija | 2076 | LAT | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.5 | ||
41 | 40 | Galazewski Tomasz | 2205 | POL | UKS Eltur Bogatynia | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
41 | 44 | Hagesaether Ellen | 2193 | NOR | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | ||
41 | 45 | Szymanska Maria | 2191 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
41 | 48 | Klykow Lukasz | 2189 | POL | MUKS MDK Śródm. Wrocław | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
41 | 51 | Tokarski Lukasz | 2169 | POL | KPZSzach | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
41 | 54 | Rawicz Karol | 2148 | POL | Zelmer Rzeszów | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | |
47 | 34 | Willumsen Henrik | 2232 | DEN | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | ||
47 | 61 | Mucha Roman | 2091 | POL | PTSz Płock | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | |
47 | 73 | Tokarski Bartosz | 2017 | POL | KPZSzach | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.5 | |
50 | 41 | Kukula Pawel | 2200 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
50 | 47 | Andersen Alf R. | 2190 | NOR | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | ||
50 | 49 | Efinowicz Michal | 2177 | POL | KS Polonia Wrocław | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
50 | 69 | Gosciniak Maria | 2049 | POL | GKSz Solny Zieleniewo | 1.0 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | |
54 | 43 | Kalvaitis Sigitas | 2199 | LTU | Bokstas | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | |
54 | 74 | Pozzo Sebastian | 1990 | ENG | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | ||
56 | 23 | Swiercz Dariusz | 2311 | POL | Polonia Wrocław | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
56 | 33 | Kanarek Marcel | 2244 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
56 | 42 | Alvarado Carlos | 2200 | PER | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | ||
56 | 52 | Fistek Dariusz | 2155 | POL | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
56 | 56 | Kashlinskaya Alina | 2121 | RUS | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | ||
56 | 62 | Gorecka Joanna | 2082 | POL | Stilon Gorzów | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | |
62 | 72 | Cherednichenko Elena | 2037 | UKR | SK IDS Donetsk | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 1.0 | |
63 | 39 | Strebkovs Andrejs | 2210 | LAT | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.5 | ||
63 | 46 | Karbowiak Adam | 2191 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 0.5 | 0.0 | 2.5 | 0.5 | |
65 | 59 | Kulon Klaudia | 2107 | POL | AZS Hetman Polit. Koszalińska | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.5 | |
66 | 64 | Flis Pawel | 2072 | POL | Łódzka Liga Szachowa | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | |
67 | 50 | Rudnicki Milosz | 2175 | POL | UKS Biały Pion Gryfino | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
67 | 53 | Muhtarov Leonid | 2153 | UKR | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | ||
67 | 58 | Drozdov Vladimir E. | 2115 | RUS | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | ||
67 | 60 | Krasiewicz Robert | 2104 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
67 | 68 | Warakomska Anna | 2049 | POL | Juvena-Hańcza Suwałki | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
67 | 70 | Staroszczyk Mateusz | 2048 | POL | UKS TSz Zieloni Zielonka | 0.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | |
73 | 55 | Troffiguer Olivier | 2128 | FRA | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | ||
73 | 57 | Rzeznik Lukasz | 2119 | POL | MLKSz Myślenice | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
73 | 65 | Krainski Jaroslaw | 2066 | POL | UKS Rotmistrz Mat P. Grudziądz | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
73 | 66 | Baumann Dariusz | 2051 | POL | Łączność Bydgoszcz | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | |
73 | 75 | Ni Polina | 1974 | LAT | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 |
Strona wygenerowana przez ITIS: 29.12.2006, godz. 21:08
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości strony prosimy kierować na adres: chessjan@poczta.onet.pl